שלמה בן יוסף 14, עכו

נוף מרהיב, בסטנדרט חדש של איכות

פרויקט תמ"א 38 שלמה בן יוסף 14 אתר מגורים ייחודי בלב עכו! עם שתי כניסות יוקרתיות, הפרויקט מציע תוספת של 10 יחידות דיור מובחרות, כולל 2 פנטהאוסים שמשקיפים אל נוף מרהיב לשלושה כיוונים.

קרא עוד  

הרצל 23, עכו

חוויה ייחודית למגורים מושלמים

חוויה ייחודית למגורים מושלמים. פרויקט תמ"א 38 שמציע שני כניסות מרשימות, כל אחת מכילה יחידות דיור יוקרתיות. כל יחידה משתרעת על 120 מ"ר, וחמישה מהן נמצאות בכל כניסה

קרא עוד  

הרצל 17, עכו

לחיות במקום של שדרוג ויוקרה

חברתנו מתרגשת להציע לכם את ההזדמנות לחיות במקום של שדרוג ויוקרה. הפרויקט כולל שתי כניסות מפוארות, כאשר בכל כניסה הוקמו 10 יחידות דיור. יחידות אלגנטיות ומרווחות המתאימות לכל משפחה.

קרא עוד  

אנליביץ 8, עכו

עיצוב מתקדם והקפדה על כל פרט

שמחים להציג לכם את ההזדמנות הייחודית להשקעה בנכס נדל"ן מדהים, מבוסס על תוכנית השדרוג תמ"א 38. הפרויקט ממוקם במיקום אסטרטגי ומציע חיים יוקרתיים ומודרניים בלב העיר.

קרא עוד  

אנליביץ 40, עכו

חיבור לסטנדרטים המודרניים ביותר

פרויקט תמ"א 38 - חדש, אמיץ ומהפכני! עם עיצוב מתקדם והקפדה על כל פרט, הפרויקט מתמקד באיכות הגבוהה ביותר, החיבור לסטנדרטים המודרניים ביותר והבנייה על פי תקנות תמ"א 38.

קרא עוד  

לוחמי הגתאות 20, עכו

גלו עולם שלם של שדרוג ויוקרה

חברתנו מתרגשת להציע לכם את ההזדמנות לחיות בעולם של שדרוג ויוקרה. פרויקט תמ"א 38 חדשני שכולל 3 כניסות מפוארות, כאשר בכל כניסה יוקמו 15 יחידות דיור, והכל בהתאם לתקנות תמ"א 38.

קרא עוד  

שלמה בן יוסף

הפרויקט הראשון של פינוי בינוי בעכו

הפרויקט ממוקם במיקום מצויין, קרוב לחופי הים במרחק של כ-70 מטר, שלב התכנון הייחודי של הפרויקט כולל 4 מגדלים מדהימים, כל אחד בן 10-11 קומות, המסתתרים מאחורי עיצוב אדריכלי מודרני ואלגנטי.

קרא עוד  

דוד נוי 12, עכו

חוויה ייחודית של מגורים מודרניים בסטנדרטים הגבוהים

פרויקט בוטיק מגורים ברחוב דוד נוי בכניסה המרכזית של עכו ומתוכנן להימסר בשנת 2025. זהו פרויקט תמ"א 38 שמציע חוויה ייחודית של מגורים מודרניים בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

קרא עוד